Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
16 Kwiecie 2014, 08:05:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4166 wiadomości w 244 wątkach, napisał: 495 użytkowników
Najnowszy użytkownik: rudy_77
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  Forum dyskusyjne WOSiR
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Nasze imprezy
| | |-+  XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja 2013
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja 2013  (Przeczytany 4289 razy)
WOSiR
Administrator
Aktywny użytkownik

« : 16 Kwiecie 2013, 19:33:36 »

Zapisy rozpoczynają się 17 kwietnia.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://wosir.waw.pl/bieg-konstytucji-3-maja
biegacz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : 17 Kwiecie 2013, 08:49:58 »

Mam pytanie dotyczące tego konkursu, bo nie zostało to wyjaśnione w jego regulaminie.
Jaki czas planujemy? Brutto? Netto?
Bo przy 5 tys. uczestników planować czas nie znając powyższego to trochę loteria.
marjaz
Gość
« Odpowiedz #2 : 17 Kwiecie 2013, 09:02:31 »

Zapisany wraz z partnerka, przelewy poslane, Ale mam pytanie, czemu organizator wymaga dodatkowej oplaty za start dziecka?
W zeszlym roku jesli rodzic, lub tez rodzice oplacili oplate startowa, dzieci startowaly gratis, a teraz wyswietla mi sie, iz musze uiscic taka sama oplate jak za osobe dorosla, to juz przesada. Bieg z maskotka i oplata 50 zl.
jlr
Gość
« Odpowiedz #3 : 17 Kwiecie 2013, 11:43:54 »

z tego co zauważyłem - dzieci płacą 10zł.
marjaz
Gość
« Odpowiedz #4 : 17 Kwiecie 2013, 20:50:54 »

z tego co zauważyłem - dzieci płacą 10zł.
Doczytalem, faktycznie 10 zl, tylko, ze jak rejestrujesz nowa osobe i zaznaczas dystans 700 m. czyli dziecko (dodatkowo podaje sie przeciez rok urodzenia zawodnika), to po rejestracji na dole strony pojawiaja sie przelewy na 50 zl.
Lekka niekonsekwencja.
Hop
Gość
« Odpowiedz #5 : 19 Kwiecie 2013, 12:01:22 »

Jezeli zapisalam sie 17 kwietnia na bieg, czy moge wniesc oplate w sobote 20 kwietnia w biurze zawodow? Czy tez to juz bedzie za pozno i spadne z listy zapisanych?
biegający
Gość
« Odpowiedz #6 : 19 Kwiecie 2013, 12:27:13 »

Start głównego biegu zaplanowany jest jak co roku na 11:00. I jak w poprzednim roku może się zdarzyć, że temperatura o tej godzinie będzie powyżej 20stopni. Czy nie lepiej byłoby start biegu ustalić na 10:00? Zdecydowanie podniosłoby to na pewno komfort i poprawiłoby wyniki Uśmiech
biegacz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : 19 Kwiecie 2013, 22:15:09 »

Czy będzie możliwość nocowania gdzieś na jakiejś hali.
gość
Gość
« Odpowiedz #8 : 23 Kwiecie 2013, 11:38:42 »

Ponieważ jestem z poza Warszawy, może ktoś podpowiedzieć jaka jest różnica wzniesień na odcinku Górnośląska – Myśliwiecka oraz ul. Agrykola ? Co?
arcei
Gość
« Odpowiedz #9 : 23 Kwiecie 2013, 14:52:45 »

Ponieważ jestem z poza Warszawy, może ktoś podpowiedzieć jaka jest różnica wzniesień na odcinku Górnośląska – Myśliwiecka oraz ul. Agrykola ? Co?

spora: Nachylenie stoku wynosi 30 stopni, a długość wynosi ok 550 m.
Amator
Gość
« Odpowiedz #10 : 23 Kwiecie 2013, 16:04:47 »

Jak poprawić kondycję w krótkim czasie ? Z politowaniem
biegacz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #11 : 24 Kwiecie 2013, 07:55:38 »

Jak poprawić kondycję w krótkim czasie ? Z politowaniem
A co rozumiesz przez krótki czas?
Jeśli masz na myśli ten tydzień co pozostał do startu to kondycji raczej nie poprawisz, bo to już powinien być od przynajmniej tygodnia okres nabierania świeżości biegowej, a nie budowanie czegokolwiek.
Kristel
Gość
« Odpowiedz #12 : 02 Maj 2013, 13:21:51 »

Fatalna organizacja!!
Byłam dzisiaj po godz. 11 z dowodem wpłaty i wypełnioną deklaracją, a tam ..... kolejka na 1,5- 2 godziny stania.

Brak słów na bezmyślność organizatorów. Aż się odechciewa brać udziału w takim biegu.
koker
Gość
« Odpowiedz #13 : 02 Maj 2013, 17:23:59 »

Fatalna organizacja!!
Byłam dzisiaj po godz. 11 z dowodem wpłaty i wypełnioną deklaracją, a tam ..... kolejka na 1,5- 2 godziny stania.

Brak słów na bezmyślność organizatorów. Aż się odechciewa brać udziału w takim biegu.

a ja byłem w zeszły piątek, a tam... zero kolejki
jak się zostawia na ostatnią chwilę, to chyba powinieneś się spodziewać, że może być dużo innych osób robiących tak samo i nie da się uniknąć kolejki, nie wiem czemu narzekasz
dr
Gość
« Odpowiedz #14 : 02 Maj 2013, 21:24:13 »

Bralem udzial juz w kilkunastu biegach i takich kolejek jeszcze nigdy nie widzialem. Dla mnie to WSTYD dla organizatorow.
biegacz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #15 : 02 Maj 2013, 22:48:58 »

Ja też stałem 1,5 h w kolejce dzisiaj. Jak się przychodzi w ostatni dzień to można się tego spodziewać - dodatkowo dzisiaj miałem za sobą 6h jazdy pociągiem i spacer z dworca Centralnego z bagażem. Nie ma co narzekać - trzeba grubo w tym deszczu pobiec.
Klaud
Gość
« Odpowiedz #16 : 03 Maj 2013, 12:50:50 »

Biegło się super, ja odbierałem zestaw tydzień temu było 5 pustych krzesełek i czekający na biegaczy organizatorzy Uśmiech
Było fajnie, medale mają swoją wagę Chichot
racjona
Gość
« Odpowiedz #17 : 03 Maj 2013, 13:53:57 »

Bardzo fajna impreza, przyjemne i pyszne łakocie na Agrykoli po biegu, ciepła, aromatyczna kawusia - mniam.
Gapa jestem, jakoś mi umknęło - gdzie można swoje wyniki biegu sprawdzić? Czy przyjdą mailem, czy gdzieś jest baza danych z wynikami do sprawdzenia? Rzuciłam tylko okiem na zegar na mecie, ale to raczej był czas brutto. Poratujcie informacją Uśmiech
Dzięki z góry.
WOSiR
Administrator
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #18 : 03 Maj 2013, 14:01:00 »

Jesli byl podany numer tel podczas rejestracji to wynik przyjdzie smsem. Poza tym wyniki mozna sprawdzic tu: http://www.online.datasport.pl/results800/
racjona
Gość
« Odpowiedz #19 : 03 Maj 2013, 14:16:37 »

Bardzo dziękuję Uśmiech emocje spowodowały sklerozę Mrugnięcie
Phili
Gość
« Odpowiedz #20 : 04 Maj 2013, 11:34:03 »

Taka troche dziwna sprawa...
Bieglem z dziecmi w biegu z maskotkami, potem wystartowalem na 5 km. Numer startowy mialem przypiety caly czas. Niestety wyglada na to, ze czas jaki mi zostal zmierzony jest od startu z dziecmi o 10.30 ...

Czy jest mozliwosc poznania swojego 'prawdziwego' czasu biegu i ewentualnie uaktualnienia listy z wynikami?
Kamesz
Gość
« Odpowiedz #21 : 04 Maj 2013, 20:59:42 »

Czy znalazł ktoś galerie zdjęć z biegu? Osobiście znalazłem tylko zdjęcia na profilu facebookowym bieganie.pl oraz zapowiedź galerii na maratończyk.pl

Jeżeli macie inne linki podzielcie się. Zawsze jakaś  pamiątka z super zorganizowanego biegu Uśmiech

Jedyne do czego można się doczepić do szerokość trasy. Zanim  ludzie się rozbiegli był już za nami prawie kilometr Uśmiech
biegacz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #22 : 04 Maj 2013, 23:53:06 »

Zróbcie w końcu strefy czasowe!
Phili
Gość
« Odpowiedz #23 : 05 Maj 2013, 18:50:40 »

Bieglem z dziecmi w biegu z maskotkami, potem wystartowalem na 5 km. Numer startowy mialem przypiety caly czas. Niestety wyglada na to, ze czas jaki mi zostal zmierzony jest od startu z dziecmi o 10.30 ...

Czy jest mozliwosc poznania swojego 'prawdziwego' czasu biegu i ewentualnie uaktualnienia listy z wynikami?
gość
Gość
« Odpowiedz #24 : 05 Maj 2013, 20:19:45 »

Gdzie można znaleźć zdjęcia dzieci robione przed startem przez Pana z napisem na koszulce Maratony polskie. Nigdzie nie mogę ich znaleźć.
biegacz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #25 : 06 Maj 2013, 08:47:24 »

Zdjęcia robione przez maratonypolskie.pl są tutaj: https://picasaweb.google.com/MaratonyPolskie.PL/XXIIIBiegKonstytucji3Maja#
ale nie widzę tutaj dzieciaków. Może w następnym rzucie dodadzą.
Phili
Gość
« Odpowiedz #26 : 06 Maj 2013, 15:16:15 »

Czy ktos z organizatorow tu zaglada i moze podpowiedziec czy jest to do uzyskania?

Klaud
Gość
« Odpowiedz #27 : 06 Maj 2013, 16:02:16 »

http://www.maratonczyk.pl/content/view/4972/52/    - wyniki biegu

http://www.maratonczyk.pl/component/option,com_weblinks/catid,2/Itemid,6/    - fotki
Kamyk WWW.RATUJMYROJA.PL
Gość
« Odpowiedz #28 : 13 Maj 2013, 21:58:29 »

Czy ktos z organizatorow tu zaglada i moze podpowiedziec czy jest to do uzyskania?

To bez stopera biegasz? Wynik netto czyli rzeczywisty liczysz od momentu przekroczenia startu. Do tego nadrabiasz sporo na wymijaniu ludzi, wiecdokladasz do tego troche drogi. Stad wieczne placze, zesuper niezawodne GPSy (tragiczne Grenoble np. pokazalo jak NIE WARTO ufac technice...) pokazuja im wiecej niz liczyla trasa. Ale to wina orgow! A mamy poodbno tylu mlodych, wyksztalconych z wielkich miast, a nie moga tego nadal pojac...
biegacz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #29 : 28 Maj 2013, 19:24:40 »

Stad wieczne placze, zesuper niezawodne GPSy (tragiczne Grenoble np. pokazalo jak NIE WARTO ufac technice...) pokazuja im wiecej niz liczyla trasa.
I tak zawsze pobiegnie się więcej niż atest, no chyba, że ktoś chodniki zalicza. GPS, a szczególnie ten z komórki daje szacunkowy wynik i bardziej przydaje się do treningu niż startu.
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2005, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!