Projektowanie stron internetowych | Warszawa

Myślisz o tym, żeby w końcu pójść z duchem czasu i umożliwić klientom znalezienie Twojej firmy w sieci? To świetnie! Dziś niemal każda instytucja czy marka ma własną stronę internetową. Jej założenie nie zajmuje wiele czasu, zwłaszcza gdy zlecisz to profesjonalistom. Nasza agencja interaktywna ma na koncie setki witryn, utworzonych dla firm z Warszawy i z całego kraju. Stawiamy na owocną współpracę zdalną: chociaż mamy swoje oddziały i biura poza stolicą, nie przeszkadza nam to działać dla firm z całego kraju. Wszystko dzięki świetnej komunikacji naszych doradców z klientem.
Projektowanie stron internetowych to nie tylko nasza codzienna praca. To również pasja osób, zaangażowanych w projekty dla naszych klientów. To kreatywność zespołu. To otwartość na pomysły, wizje i potrzeby każdego, kto chciałby z naszą pomocą zaistnieć w Internecie ze swoją stroną. Wszystko to sprawia, że tworzymy rozwiązania w pełni zadowalające – wpisujące się w daną markę, branżę i wymagania zlecającego.
Co zyskujesz, jeśli właśnie nam powierzysz zadanie wykonania witryny? Doświadczony zespół zadba o to, aby Twoja strona internetowa była dopracowana w najmniejszych szczegółach. Tworzymy nowoczesne, zgodne z wymogami wyszukiwarek witryny, które przyciągają użytkowników. Jeśli chcesz się przekonać, jak to wygląda w praktyce – zapraszamy do dalszej części artykułu!

Projektowanie stron

Dobrze wiemy, że stosowanie gotowych, uniwersalnych rozwiązań nie ma sensu. Każda branża ma własną specyfikę. Dodatkowo strona internetowa musi być spójna z marką – zarówno pod względem graficznym, jak i zawartych na niej treści. Dlatego właśnie zajmujemy się projektowaniem stron internetowych spersonalizowanych, biorąc pod uwagę wymagania konkretnego klienta. Powstający projekt uwzględnia zasady UX (User Experience). Sprawia to, że jest on w pełni funkcjonalny i dostosowany do wymagań odbiorców, za czym będzie szła wysoka konwersja.

Na początku poznajemy Twoją branżę, oczekiwania i konkurencję. Dzięki temu możemy zaproponować sensowne, dopasowane do danej sytuacji rozwiązanie. Wówczas możemy już wziąć się za przygotowanie wstępnego projektu strony. Jest on następnie przedstawiany klientowi do weryfikacji. Bez problemu możemy na tym etapie dokonać zmian i ulepszeń czy wdrożyć kolejne pomysły i rozwiązania.

Dopiero na podstawie zatwierdzonego, ostatecznie ustalonego projektu będzie powstawała strona internetowa. Każdy nasz klient wie, co robimy i jak będzie wyglądała jego witryna. Co więcej, ma on realny wpływ na jej ostateczny kształt. Efektem jest spersonalizowana, nowoczesna i profesjonalna strona, spełniająca wymagania i oczekiwania zamawiającego.

Wyróżnia nas kompleksowa realizacja stron internetowych

W całym kraju działa sporo firm i agencji, oferujących usługi z zakresu tworzenia i obsługi stron WWW. W samej Warszawie funkcjonuje ich zapewne co najmniej kilka. Dlaczego zatem miałbyś skorzystać akurat z naszych usług – z pomocy agencji interaktywnej z Wielkopolski? To, co wyróżnia nas na rynku, to przede wszystkim kompleksowość działań.

Nie poprzestajemy na samym zakodowaniu strony. Wspieramy klienta od samego początku – od wstępnego zaprojektowania graficznego witryny, poprzez przygotowanie kodu, po umieszczenie gotowej strony na wykupionym wcześniej przez klienta serwerze. Każdy etap uwzględnia weryfikację dotychczas wykonanych kroków i upewnienie się, że wszystko działa i funkcjonuje jak należy.

W zakres naszych usług wchodzi projektowanie różnego typu stron internetowych. Możemy przygotować dla Ciebie:
- niezbyt skomplikowaną, estetyczną i przejrzystą stronę wizytówkową,
- rozbudowaną witrynę z wieloma zakładkami i blogiem,
- stronę lądowania (landing page), promującą konkretny produkt lub wybraną usługę,
- witrynę typu one page,
- stronę dla sporego sklepu internetowego.

Docelowe wdrożenie strony

Gotowy, zakodowany projekt witryny trzeba ostatecznie osadzić na serwerze. Bez obaw! Oczywiście nie zostawiamy Cię samego z tym zadaniem. Wdrażamy gotowe rozwiązanie, podpinając je pod domenę oraz umieszczając w sieci. Upewniamy się, że gotowa strona internetowa ma wszystkie niezbędne funkcjonalności i działa w stu procentach prawidłowo.

To, jak szybko witryna będzie gotowa, zależy od stopnia rozbudowania projektu. Niewielkie strony internetowe są przygotowywane szybciej niż skomplikowane, większe projekty. Na każdym etapie nasz menedżer jest w kontakcie z zamawiającym. Dzięki temu klient wie, jak wygląda postęp we wdrażaniu zamówionego rozwiązania.

Wysoka funkcjonalność zrealizowanych projektów stron

Przygotowane przez naszą agencję interaktywną witryny charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością. Są one:
- zgodne ze standardami UX,
- bezpieczne (szyfrowanie strony) i chronione przed hakerskimi atakami,
- dostosowane do przeglądania na rozmaitych typach urządzeń (PC, tablety, smartfony),
- zakodowane na wygodnym w obsłudze systemie zarządzania treścią (CMS),
- zgodne z wymaganiami wyszukiwarek internetowych i przygotowane do dalszych działań       optymalizacyjnych,
- gotowe do ewentualnej dalszej rozbudowy o kolejne moduły (w miarę potrzeb klienta),
- spersonalizowane i w pełni oddające styl oraz misję danej marki.

Jeśli chcesz się przekonać, jak to wygląda w praktyce, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Projektujemy strony internetowe dla większych i mniejszych firm, z różnych branż oraz sektorów przemysłu i gospodarki. Sprawdź sam, czy warto nam zaufać!

Przyjazny system zarządzania treścią / CMS

Przygotowywane przez nas strony internetowe bazują na intuicyjnym, prostym w obsłudze systemie zarządzania treścią (CMS – Content Management System). Co to daje? Przede wszystkim sprawia, że będziesz mógł własnoręcznie rozbudowywać swoją witrynę o nowe treści graficzne oraz tekstowe. Wystarczy, że zalogujesz się do panelu administratora.

Jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią jest WordPress. Posługiwanie się nim nie wymaga znajomości skomplikowanych narzędzi informatycznych czy umiejętności programowania. Dzięki temu każdy, kto ma stronę opartą na tym właśnie systemie, może nią samodzielnie i bez większych problemów zarządzać. Ponadto to właśnie pod WordPress przygotowana jest popularna wtyczka WooCommerce, służąca do sprzedaży w sieci. Jeśli zatem myślisz o połączeniu pełniącej funkcję informacyjną strony ze sklepem online, WordPress będzie do tego dobrą bazą.

Obawiasz się, czy poradzisz sobie z obsługą WordPressa? W razie potrzeby możemy przeprowadzić dla Ciebie lub Twojego zespołu szkolenie z pracy w tym systemie. Po krótkim kursie na pewno nie będziesz mieć problemów z podstawowym zarządzaniem treścią na swojej stronie internetowej!Jak wygląda proces realizacji?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, każdą realizację zaczynamy od szczegółowej rozmowy z klientem. Chcemy dobrze poznać Twoje oczekiwania, specyfikę branży i cele, jakim ma się przysłużyć nowa strona internetowa. Na tej bazie przygotowujemy wstępny projekt, który przedstawiamy następnie do weryfikacji. Jeśli przyjdą Ci w międzyczasie do głowy nowe pomysły bądź uwagi, chętnie je uwzględnimy. Projektowanie strony internetowej to ważny etap, a jego skrupulatne przeprowadzenie pozwoli w dalszych krokach uzyskać spersonalizowany, funkcjonalny produkt.

Po zatwierdzeniu projektu, przystępujemy do jego zakodowania. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o każdy detal i upewnią się, że wszystko działa prawidłowo, a każda zamówiona funkcjonalność została wdrożona. Strona przybiera ostateczny kształt.

Wreszcie osadzamy przygotowaną witrynę na serwerze, a w razie potrzeby podpinamy dodatkowe moduły, np. połączenie z mediami społecznościowymi, systemy płatności i inne. Sprawdzamy, czy każdy element na pewno działa, a strona internetowa spełnia wszystkie ustalone wcześniej wymogi. To nie koniec! W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji, jeśli chodzi o obsługę witryny i wdrożenie dodatkowych opcji. Zawsze możesz skontaktować się z nami ponownie, a my nie zostawimy Cię samego z Twoją stroną!

Koszty projektu – od czego zależą?

Stosujemy indywidualne podejście do klienta. Z tego względu każde zlecenie również wyceniamy indywidualnie. Na cenę zaprojektowania i wdrożenia funkcjonalnej strony internetowej wpływa, m.in.:
- czas pracy naszego zespołu nad danym projektem,
- stopień rozbudowania przygotowywanej witryny,
- rodzaj wybranego rozwiązania (strona dedykowana/strona modułowa).

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego też nie proponujemy z góry wycenionych, gotowych rozwiązań. Tworzymy witryny zarówno dla niewielkich, jednoosobowych firm, jak i dla sporych korporacji z Warszawy i innych miast. Każdy zamawiający dysponuje innym budżetem na nową stronę. Pamiętamy o tym, więc proponujemy takie rozwiązanie, które spokojnie mieści się w określonym przez klienta przedziale finansowym. W każdym przypadku stawiamy jednak na jakość. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz prostej, lecz estetycznej strony internetowej czy liczysz na rozbudowany i skomplikowany projekt, możesz być pewien, że otrzymasz w pełni funkcjonalny, świetnej jakości produkt.

Usługi dodatkowe

W naszej agencji interaktywnej nie poprzestajemy na samym projektowaniu stron internetowych i sklepów online. Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu obsługi gotowych, działających witryn internetowych, takie jak:


  • audyty SEO, UX oraz analiza wydajności,
  • pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych,
  • tworzenie contentu na witryny naszych klientów,
  • zabezpieczanie stron i naprawa zawirusowanych witryn,
  • modyfikacja (rozbudowywanie) już istniejących stron,
  • szkolenia z systemów zarządzania treścią.

Jeśli zatem nie chcesz poprzestać na stworzeniu angażującej witryny, możesz zlecić nam ciągłą opiekę nad swoją stroną. Zadbamy o to, aby znalazła się ona wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania. Nasycimy zamieszczane na witrynie treści wytypowanymi słowami kluczowymi, co pomoże potencjalnym klientom trafić na nią. Będziemy na bieżąco analizować ruch na Twojej stronie, dbając o to, aby była ona zawsze aktualna, wydajna i spełniała oczekiwania Twoich klientów. Będziemy reagować w nagłych sytuacjach, chroniąc witrynę przed atakami ze strony hakerów.

Jak widzisz, nie musisz poświęcać licznych godzin na zajmowanie się swoją stroną internetową. Możesz zlecić to profesjonalistom, a sam skoncentrować się na innych kwestiach, kluczowych dla Twojej działalności!

Mamy nadzieję, że już wiesz, dlaczego warto zlecić projektowanie strony internetowej specjalistom. Tylko profesjonalnie wykonana, zgodna z obowiązującymi standardami witryna pozwoli Ci realnie zaistnieć w wirtualnym świecie i pozyskać klientów w sieci. Warto już od samego początku – od momentu ruszenia z działalnością w Internecie – zatroszczyć się o to, aby nowa strona internetowa była przyjazna dla użytkowników, angażująca i zachęcająca do pozostania na niej na dłużej. Pierwsze wrażenie, podobnie jak w kontaktach osobistych, jest tutaj kluczowe. Niedbale zakodowana, mało intuicyjna witryna zniechęci odbiorców. Trudno będzie potem wykreować pozytywne wrażenie na temat swojej marki. Jeśli zatem chcesz, aby Twoja strona już na starcie stała się rozpoznawalna, a klienci chcieli na nią wracać – powierz jej zaprojektowanie nam. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania i pomóc Ci skutecznie ruszyć z biznesem w sieci.

Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje pomysły, wątpliwości i oczekiwania, dotyczące nowej strony internetowej. A jeśli wolisz – wyślij nam wiadomość przez e-mail. W niedługim czasie odezwie się do Ciebie nasz doradca. Zapraszamy!