Tworzenie sklepów internetowych | Warszawa

Współczesny handel w sporej części przeniósł się do sieci. Ze sklepów internetowych korzysta wiele osób, a internauci cenią sobie wygodę takich zakupów. Jednak aby kupowanie w Internecie rzeczywiście było przyjemne i szybkie, interfejs sklepu musi być przyjazny dla odbiorców. Konkurencja w sieci jest spora, zatem nieintuicyjna obsługa i problemy przy realizacji zamówień sprawią, że potencjalny klient wybierze stronę i sklep biznesowego rywala. Warto zatem już na starcie zadbać o to, aby wszystkie funkcjonalności działały prawidłowo, a poruszanie się po sklepie było komfortowe. Dobrze jest zlecić tworzenie sklepu internetowego specjalistom z agencji interaktywnej. W naszej firmie od lat pomagamy przedsiębiorcom, którzy pragną rozpocząć sprzedaż online. Co zyskują klienci, którzy nam zaufają? Opracowanie projektu przez profesjonalistów gwarantuje bezpieczeństwo, poprawność działania i brak komplikacji przy wdrażaniu gotowej platformy zakupowej. Jeżeli zatem chcesz od początku mieć funkcjonalny, estetyczny i spersonalizowany sklep internetowy, nie wahaj się – skontaktuj się z nami! A jeśli wciąż masz wątpliwości, czy warto – zapraszamy do dalszej lektury!

Dlaczego warto stworzyć sklep internetowy u nas?

Czemu to akurat my mamy być tymi specjalistami, którym możesz zaufać? Co sprawia, że oddając swój projekt sklepu nam, zyskujesz pewność, że trafi on w dobre ręce? Powodów jest wiele. Po pierwsze, od wielu lat pomagamy przedsiębiorcom z Warszawy i z całego kraju w kreowaniu ich sprzedażowego miejsca w sieci. Mamy spore doświadczenie w tworzeniu i niewielkich, i sporych, mocno rozbudowanych sklepów internetowych. Po drugie, korzystamy z nowoczesnych, aktualnych rozwiązań, jednocześnie nie rezygnując z tego, co znane i sprawdzone. Po trzecie nasz zespół tworzą ambitni, otwarci na nowe wyzwania ludzie z pasją. Jesteśmy spółką, wyodrębnioną jakiś czas temu z większej, poznańskiej agencji interaktywnej.

Ważnym czynnikiem jest także forma współpracy, jaką preferujemy i na jaką jesteśmy gotowi. Wspieramy bowiem i informujemy klienta na każdym etapie tworzenia sklepu: od wstępnego zaprojektowania makiety i grafik, poprzez wybranie hostingu i jego zakup, zakodowanie oraz osadzenie w domenie całego sklepu, po przekazanie wiedzy na temat obsługi gotowego systemu. W razie konieczności wdrożenia dodatkowych funkcjonalności jesteśmy otwarci na dalszą współpracę. Pomagamy również rozwiązać ewentualne problemy, jeśli takie się pojawią. Na czas trwania projektu klient może liczyć na pomoc ze strony przydzielonego mu project managera.

Możemy pochwalić się bogatym portfolio firm (blisko setka!), z którymi współpracowaliśmy i ciągle współpracujemy. Nie brakuje wśród nich liderów z poszczególnych branż i gałęzi przemysłu. Jeśli chcesz sprawdzić, kto nam zaufał, odwiedź naszą stronę internetową!

Funkcjonalność sklepu

Przygotowany według indywidualnych potrzeb i wymagań sklep internetowy wyposażony jest w szereg funkcji, przydatnych zarówno dla konsumentów, jak i dla administratorów systemu zakupowego. Zaprojektowane przez nas rozwiązania:

- są przygotowywane zgodnie z regułami UX,
- klientom sklepu pozwalają na sprawne, intuicyjne przeprowadzenie procesu zakupu,
- dają możliwość połączenia platformy zakupowej z mediami społecznościowymi, portalami aukcyjnymi lub porównywarkami cen,
- pozwalają na dołączanie na stronach poszczególnych produktów w sklepie dodatkowych plików do pobrania, takich jak specyfikacje czy instrukcje,
- sprawiają, że łatwo da się edytować produkty, oznaczając dla nich np. rabat, dodając informację o nowości, wstawiając wiadomość o końcówce serii/nakładu albo publikując inne istotne komunikaty,
- zawierają wszelkie niezbędne i wymagane od sklepów online informacje, takie jak regulamin sklepu internetowego, polityka prywatności i zakładka kontaktowa,
- pozwalają na sprzedaż międzynarodową,
- wyposażone są w ułatwiającą zakupy wyszukiwarkę produktów oraz funkcję, umożliwiającą pokazywanie konsumentowi podobnych towarów (łatwiejsze porównywanie),
- są przystosowane do dalszego rozbudowywania,
- mają należyte zabezpieczenia przed wirusami i włamaniami hakerskimi.

Przebieg prac

Chciałbyś wiedzieć, jak wygląda tworzenie sklepu krok po kroku? Już tłumaczymy! Na początku przygotowujemy wstępną makietę i wizualizację graficzną, po czym przedstawiamy ją klientowi do weryfikacji. Wszystko po to, aby sklep jak najlepiej spełniał oczekiwania zamawiającego. Tutaj możliwe są zmiany ułożenia poszczególnych elementów na stronie, modyfikacje kolorystyki czy też inne działania, wpływające pozytywnie nie tylko na wygląd, ale również na obsługę sklepu.

Następnie, po zaakceptowaniu projektu przez klienta, przystępujemy do prac programistycznych. Ich celem jest zarówno uzyskanie pożądanego wyglądu strony i dostosowanie aspektów wizualnych (front-end), jak i zakodowanie całego zaplecza, przeznaczonego do umieszczenia na serwerze (back-end). Gotowy sklep internetowy podpinamy pod wybraną uprzednio przez klienta domenę. Konfigurujemy wszelkie ustawienia, niezbędne do sprawnego i bezproblemowego działania sklepu. Instalujemy potrzebne moduły oraz dodatki, np. system płatności, komentarze i opinie lub też połączenie z social media.

Ostatni krok to wprowadzenie asortymentu do gotowego sklepu i uzupełnienie na stronie innych, niezbędnych informacji (regulamin zamówień i płatności, FAQ, informacje o firmie). Na końcu sprawdzamy oczywiście poprawność działania całego systemu.

Informujemy klienta o postępie prac, aby zawsze wiedział, na jakim etapie powstawania jest jego sklep.

Koszty stworzenia sklepu

Cena zbudowania od podstaw nowego, w pełni funkcjonalnego sklepu ustalana jest indywidualnie. Wpływa na nią m.in. wielkość platformy sprzedażowej, jaka ma zostać zbudowana, rodzaj zamówionych funkcjonalności (standardowe lub personalizowane) i czas pracy naszych specjalistów.

Wiemy o tym, że startując z nowym przedsięwzięciem, często ma się ograniczony budżet, którego trzeba się ściśle trzymać. Chętnie zatem pomożemy Ci wybrać takie rozwiązania, które wpiszą się w określoną kwotę, a jednocześnie będą umożliwiały stworzenie funkcjonalnego, w pełni działającego sklepu internetowego. Uważamy, że nawet przy mniejszych inwestycjach nie ma miejsca na rezygnowanie z jakości kosztem niższej ceny. Dlatego nawet te mniej wymagające, tańsze rozwiązania są w pełni funkcjonalne i przystosowane do dzisiejszych wymagań, jakie są stawiane nowoczesnym sklepom online.

Aby ułatwić przedsiębiorcom rozliczanie się za projekt, oferujemy możliwość zapłaty w korzystnych ratach. Nie obciąża to jednorazowo kieszeni inwestującego i pozwala na sensowne rozplanowanie wydatków.

Tworzenie sklepów internetowych

Czy warto zdecydować się na wprowadzenie swojego asortymentu do sieci? Czy opłaca się inwestować w utrzymanie sklepu internetowego? Oczywiście każdy biznes jest inny, jednak biorąc pod uwagę obecne zainteresowanie zakupami w sieci, odpowiedź nasuwa się sama.

Funkcjonalny, przejrzysty sklep online to miejsce, do którego klienci będą wracali. Ludzie mają swoje ulubione sklepy i instytucje, z których usług chętnie korzystają. Podobnie sprawa wygląda w przypadku zakupów w sieci. Zadowolony klient, który dowiedział się o produkcie tego, czego chciał, bez problemu go zamówił, szybko dostał przesyłkę w swoje ręce, a dodatkowo nagrodzony został kuponem rabatowym na kolejne zakupy, z dużym prawdopodobieństwem wróci na stronę sklepu. Jeśli jeszcze napisze pozytywną recenzję sklepu internetowego na Facebooku, czego można chcieć więcej?

Tworzenie sklepów, z których korzystanie jest po prostu wygodne i łatwe, to nasza specjalność. Jeśli zatem Twój wymarzony klient to właśnie taki przypadek, jaki opisaliśmy powyżej – nie zastanawiaj się! Napisz lub zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje oczekiwania, dotyczące wymarzonej platformy zakupowej. Postaramy się je spełnić jak najlepiej!

Usługi dodatkowe

Cena za stworzenie sklepu internetowego obejmuje również jego zintegrowanie z narzędziem, pozwalającym obserwować ruch na stronie, czyli Google Analytics. To nie wszystko! Jeśli planujesz powierzyć opiekę nad stroną i sklepem profesjonalistom, to decydując się na realizację sklepu internetowego u nas, możesz zdobyć zniżkowy voucher na pozycjonowanie – do zrealizowania w naszej partnerskiej spółce.

Jeśli Ty lub Twoja załoga potrzebujecie szkolenia z obsługi gotowego sklepu, jesteśmy w stanie zorganizować je w formie wideokonferencji lub na żywo. Kursy prowadzone są przez praktyków, mogących pochwalić się sporą wiedzą i chętnie dzielących się doświadczeniem, a także przystępnie przekazujących ważne informacje. Przez miesiąc od daty szkolenia masz pełne prawo skorzystać z darmowych konsultacji ze szkoleniowcem.

A może zastanawiasz się, jak znaleźć czas na wprowadzanie wszystkich produktów do sklepu internetowego? Albo nie masz pomysłu, jak kreatywnie opisać serię produktów, bardzo zbliżonych do siebie? Nie martw się! Nasi copywriterzy mogą się tym zająć za Ciebie. Poprowadzą bloga, który wykreuje Twój wizerunek profesjonalisty. A gdybyś potrzebował skorzystać z usług profesjonalnego fotografa po to, aby zdjęcia Twojego asortymentu w sklepie przyciągały uwagę, polecimy Ci naszych partnerów. Dysponują oni nowoczesnym sprzętem i mają solidną wiedzę z zakresu fotografii produktowej.

Chcesz wystartować z nowoczesnym sklepem internetowym? Zostaw jego stworzenie specjalistom! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. To co, kiedy startujemy?