Tworzenie stron internetowych | Warszawa

Wiele współczesnych biznesów przenosi się do Internetu. Także i firmy, które oferują swe usługi wyłącznie stacjonarnie, reklamują się w sieci. Nic dziwnego: korzysta z niej dzisiaj praktycznie każdy. W dobie tak dużej konkurencji kluczowe jest to, jak strona internetowa będzie postrzegana przez użytkowników. Czy zachęci ich do skorzystania z oferty i pomoże w znalezieniu odpowiedzi na to, czego szukają? Czy może odstraszy swoim wyglądem i sprawi, że odbiorca przeniesie się na stronę konkurencji?
Aby uniknąć tej drugiej sytuacji, warto skorzystać z wiedzy osób, które tworzenie stron internetowych opanowały do perfekcji. Mowa o specjalistach z agencji interaktywnej, a dokładniej z wyodrębnionego z niej działu IT. Niezależnie od tego, czy prowadzisz w Warszawie sporą firmę o zasięgu ogólnopolskim, czy też jesteś lokalnym przedsiębiorcą z innego rejonu kraju, pomożemy Ci wypromować się w sieci. Sprawdź, co oferujemy!

Tworzenie stron

Masz pomysł na swoją witrynę? Chcesz, aby była spójna z identyfikacją wizualną Twojej marki? Dobrze trafiłeś! Proponujemy tworzenie stron dedykowanych – takich, które w pełni wpiszą się w Twoje potrzeby i wymagania. Zaprojektowana przez nas witryna wyróżni się w sieci, przyciągnie użytkowników i zamieni ich w Twoich klientów. Strona będzie intuicyjna, zgodna z wymaganiami UX i przejrzysta, dzięki czemu internauci będą chcieli na nią wracać. W dodatku jej design sprawi, że jednoznacznie będzie się kojarzyła z Twoją marką.

Jeśli natomiast nie wiesz, od czego zacząć i jakie elementy powinny zostać uwzględnione na firmowej stronie internetowej, pomożemy Ci. Jak? Zaproponujemy rozwiązanie na podstawie rozmowy, którą przeprowadzi z Tobą przydzielony opiekun projektu. Poznamy Twoje oczekiwania, branżę, a następnie przygotujemy wstępną makietę. Sam ocenisz, czy to jest właśnie to, czego potrzebujesz! Skorzystaj z usługi profesjonalnego tworzenia stron, aby zyskać takie miejsce w sieci, które będzie sprzedawać!

Kompleksowa realizacja serwisów internetowych

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy różnego rodzaju witryny, dostosowane do określonych celów biznesowych. Zależnie od tych celów i zamierzeń, możemy zaprojektować i stworzyć:

- przejrzystą stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie,
- bardziej rozbudowaną witrynę, w której będzie miejsce na aktualności i blog,
- zarówno niewielką stronę internetową dla firmy jednoosobowej/rodzinnego przedsiębiorstwa z Warszawy, jak i witrynę z działami: "Rekrutacja", "Współpraca", "Realizacje" – dla sporej korporacji,
- landing page określonego produktu lub usługi wraz z formularzem zapisu czy podłączeniem płatności online,
- stronę sklepu internetowego dowolnej wielkości,
- serwis lub portal, który w przyszłości będzie uzupełniany i rozwijany.

Jesteśmy w stanie tworzyć strony dla wszystkich branż i zawodów, uwzględniając specyfikę danej gałęzi biznesowej, wielkość firmy i grupę docelową, do której ma być skierowana witryna.

Pełne wdrożenie strony

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zaistnienie w sieci i oszczędzić konieczności wgłębiania się w kwestie techniczne, oferujemy pełne wsparcie przy wdrażaniu nowej witryny. Oprócz jej zaprojektowania oraz wykonania pomożemy Ci wybrać hosting i domenę, a także podepniemy gotową stronę internetową pod tę domenę. Nie zostawimy Cię z wątpliwościami, dotyczącymi tego, czy strona już działa, jak należy, czy też trzeba coś jeszcze zrobić.

Umieścimy na serwerze wybrany system zarządzania treścią wraz z zaprojektowaną stroną, tak, abyś w efekcie otrzymał w pełni działający, gotowy do zaprezentowania internautom – Twoim potencjalnym klientom – produkt. Niezależnie od tego, czy będzie to prosta witryna wizytówkowa, czy też ruszysz ze sklepem online, wszystko już od początku będzie działało tak, jak trzeba.

Gdy będzie to konieczne, zintegrujemy stronę (sklep) z systemami internetowych płatności, zewnętrznymi portalami (porównywarki cen) oraz połączymy ją z mediami społecznościowymi, promującymi Twoją markę. Aby zabezpieczyć witrynę, skonfigurujemy również parametry tworzenia zapasowych kopii strony. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszelkie dane ze strony internetowej będą bezpieczne i w razie potrzeby możliwe będzie ich odzyskanie.

Wysoka funkcjonalność stron

Witryny, zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów, mających sporą wiedzę na temat tworzenia stron internetowych, charakteryzują się m.in. łatwością obsługi. Funkcjonalność jest zapewniona przez:

- dedykowany, spersonalizowany projekt,
- intuicyjny system zarządzania treścią na stronie – np. WordPress lub nasze autorskie rozwiązanie,
- możliwość dalszego rozszerzania witryny o kolejne moduły,
- łatwość nawiązywania kontaktu z użytkownikami witryny – dzięki takim opcjom jak formularz do kontaktu, system komentarzy, newsletter, -połączenie z mediami społecznościowymi,
- dostosowanie strony internetowej do urządzeń o różnej rozdzielczości,
- przygotowanie witryny pod dalsze działania pozycjonerskie i optymalizacyjne,
- zgodność z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO),
- intuicyjność poruszania się po witrynie (wygodna nawigacja, przejrzystość strony, atrakcyjność wizualna).

System zarządzania treścią / CMS

Jak już wspomnieliśmy, tworzenie stron internetowych dla naszych klientów opieramy o system zarządzania treścią (Content Management System). Wszystko po to, aby obsługa strony była tak prosta, jak to tylko możliwe.

Dzięki CMS-om nie trzeba uczyć się pisania kodu i zgłębiać tajników technologii internetowych. Systemy te umożliwiają rozwijanie strony internetowej osobom, które na co dzień nie poruszają się w świecie programowania.

Po krótkim przeszkoleniu z danego CMS będziesz w stanie samodzielnie:

- logować się do panelu administratora,
- tworzyć kolejne konta dla osób, które również mają mieć dostęp do witryny (współpracownicy, podwładni),
- dodawać nowe treści na stronę internetową (tekst, grafikę, pliki),
- edytować i formatować już istniejące w witrynie treści, np. dane kontaktowe czy informacje o firmie,
- na bieżąco sprawdzać wprowadzane zmiany jeszcze przed ich opublikowaniem,
- rozszerzać funkcjonalność strony, np. dodając potrzebną wtyczkę.

Wszystko dzięki przyjaznemu panelowi administracyjnemu. Praca nad nowymi treściami przypomina tutaj edycję dokumentów w edytorze tekstowym. Bez problemu poradzisz sobie też z dodawaniem zdjęć oraz przesyłaniem plików na stronę.

Proces realizacji

Proces przygotowania witryny zaczyna się od sporządzenia makiety i projektu wstępnego, który następnie jest konsultowany z zamawiającym. Wszystko po to, aby strona w pełni wpisywała się w oczekiwania klienta. Indywidualny projekt witryny to gwarancja tego, że będzie ona się wyróżniała na tle stron konkurencyjnych. Na tym etapie łatwo jest wprowadzić ulepszenia i modyfikacje. Liczymy się z Twoim zdaniem, jednocześnie sugerując ważne z technicznego punktu widzenia zmiany czy udoskonalenia.

Następny etap to przygotowanie kodu strony internetowej. Będzie ona bazowała na CMS, czyli intuicyjnym systemie zarządzania treścią. Witryna jest tworzona zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami. Uwzględniamy zatem User Experience, przygotowanie pod SEO, wymogi RODO i responsywność. Dbamy o to, aby strona prawidłowo wyświetlała się na każdym urządzeniu: zarówno na laptopie, jak i na smartfonie albo tablecie.

Stronę internetową umieszczamy na serwerze i podpinamy pod wybraną domenę. Przed jej udostępnieniem upewniamy się, że wszystko działa, jak trzeba, a projekt odpowiada poczynionym wcześniej ustaleniom. Walidacja stworzonego kodu i przetestowanie działania witryny to krok, którego nie można pominąć.

Od czego zależy koszt wykonania strony?

Cena stworzenia witryny internetowej za każdym razem jest ustalana indywidualnie. Dlaczego? Wpływ na nią ma kilka czynników, m.in.:

- stopień rozbudowania strony,
- liczba godzin pracy specjalistów nad witryną,
- funkcjonalności, jakie zostają wdrożone,
- termin wykonania prac.

Staramy się, aby każdy, kto chce wystartować z biznesem w sieci, miał szansę na ruszenie z profesjonalnie wykonaną, dostosowaną do wszelkich standardów stroną internetową. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania zarówno dla sporych przedsiębiorstw, jak i dla niewielkich firm z Warszawy i z całego kraju, dysponujących skromnym budżetem.

Jeśli ktoś nie chce się decydować na droższe rozwiązanie w postaci dedykowanej witryny internetowej, proponujemy mu stworzenie strony modułowej. Taka witryna na pewno będzie bardziej funkcjonalna i bezpieczniejsza niż strona samodzielnie postawiona na gotowym, darmowym motywie, pobranym z sieci. Jednocześnie nie pochłonie takich kosztów jak projekt, przygotowywany od zera.

Usługi dodatkowe

Poza tworzeniem stron internetowych oferujemy również opiekę nad gotowymi witrynami. Zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy ma czas na regularne aktualizowanie zawartości strony, przygotowywanie na nią przemyślanych treści czy też dbanie o jej bezpieczeństwo. Jeśli zatem chcesz zająć się innymi czynnościami, związanymi z Twoim biznesem i powierzyć stronę w ręce specjalistów – jesteśmy do usług!

Gdy stwierdzisz, że czas rozbudować witrynę: dodać do niej nowe moduły, podstrony albo podłączyć sklep internetowy – możemy Ci w tym pomóc. Nasze strony są zaprojektowane tak, że w każdej chwili możliwe jest ich dalsze rozwijanie i wzbogacanie. Co więcej, modernizujemy również już istniejące, inne serwisy, które z jakichś powodów wymagają zmian. W razie potrzeby pomożemy zabezpieczyć stronę internetową, odwirusować ją i przywrócić jej prawidłowe działanie.

Ponadto w zakres oferowanych usług wchodzi SEO, czyli bieżące dostosowywanie witryny pod zmieniające się standardy wyszukiwarek. Naszym klientom proponujemy korzystne abonamenty, obejmujące ciągłą opiekę nad treściami na stronie, ich ulepszanie i modyfikowanie. Dzięki temu strona internetowa może znaleźć się na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania organicznych, czyli bezpłatnych.

Reklama w dzisiejszych czasach wygląda inaczej niż dwadzieścia czy nawet dziesięć lat temu. Działania promocyjne przeniosły się w dużej mierze do sieci. To tam można znaleźć odbiorców swoich towarów i usług. Dlatego strona internetowa powinna stanowić coś, co wyróżnia markę, przyciąga do niej i zachęca do dalszej interakcji. Warto przyłożyć się do jej przygotowania lub skorzystać z pomocy specjalistów, zajmujących się tworzeniem stron internetowych na co dzień, w swojej pracy. My pomagamy firmom z Warszawy i z całego kraju zaistnieć w Internecie i dać się poznać oraz odnaleźć potencjalnym klientom.

Wiemy, że osobiste spotkania w biurze nie są konieczne do tego, aby owocnie współpracować. Dbamy o to, aby kooperacja w każdej formie – czy to zdalna, czy stacjonarna – przebiegała w miłej, acz profesjonalnej atmosferze. To wszystko sprawia, że od momentu poznania Twoich oczekiwań do zaprezentowania Ci gotowej, spełniającej je strony internetowej, upływa niewiele czasu. Wiesz już, jak ma wyglądać Twoja witryna i jakie ma mieć funkcjonalności? A może masz jakiś wstępny pomysł, ale nie jesteś pewien, jak go zrealizować i przekształcić w działające, użyteczne rozwiązanie? Tak czy inaczej, skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie projekt wraz z wyceną i wspólnie ustalimy szczegóły konieczne do tego, aby powstała wyjątkowa, wyróżniająca się i estetyczna strona internetowa. Zapraszamy!